Pirmas
Eil.Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefonas
1 Dainius Popovas Direktorius dainius.popovas@kvu.lt +370 687 88567
2 Eugenijus Plučas Direktoriaus pav. gamybai eugenijus.plucas@kvu.lt +370 611 51225
3 Regina Atkočaitienė Vyr. buhalterė regina.atkocaitiene@kvu.lt +370 603 01910
4 Virginija Ščepanovienė Ekonomistė-buhalterė virginija.scepanoviene@kvu.lt +370 603 01910
5 Vilija Šilinienė Apskaitininkė vilija.siliniene@kvu.lt +370 427 61250
6 Irena Stulpinienė Administratorė irena.stulpiniene@kvu.lt +370 427 61250
7 Vytautas Vitkus Energetikas vytautas.vitkus@kvu.lt +370 615 35719
8 Tautvilas Putvis Statybos inžinierius tautvilas.putvis@kvu.lt +370 624 20937
9 Stasė Šlefendorfienė Strateginio planav. vadovė stase.slefendorfiene@kvu.lt +370 676 50294
10 Tautvydas Pilypas Statybos inžinierius tautvydas.pilypas@kvu.lt +370 611 51266
11 Milda Simonaitienė Atliekų tvarkymo vadybininkė emilda.simonaitiene@kvu.lt +370 674 08711
12 Romualdas Druktenis Vadybininkas butų ūkiui romualdas.druktenis@kvu.lt +370 602 59890
13 Vytautas Strebulis Statybos inžinierius vytautas.strebulis@kvu.lt +370 679 22043
14 Rima Petkevičienė Viešųjų pirkimų specialistė rima.petkeviciene@kvu.lt +370 684 32064
15 ADB PROTEGO Advokatų prof. bend. Duomenų apsaugos pareigūnas duomenu.apsaugas@protego.lt +370 694 90339
16 Aušra Margevičienė Atliekų tvark. vadovė ausra.margeviciene@kvu.lt