Pirmas
UAB Kelmės vietinis ūkis
Eil.Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefonas
1 Dainius Popovas Direktorius dainius.popovas@kvu.lt +370 687 88567
2 Regina Atkočaitienė Vyr. buhalterė regina.atkocaitiene@kvu.lt +370 603 01910
3 Ingrida Morkūnaitė Ekonomistė-buhalterė ingrida.morkunaite@kvu.lt +370 603 01910
4 Irena Stulpinienė Administratorė irena.stulpiniene@kvu.lt +370 427 61250
5 Vytautas Vitkus Energetikas vytautas.vitkus@kvu.lt +370 615 35719
6 Tautvilas Putvis Statybos inžinierius tautvilas.putvis@kvu.lt +370 624 20937
7 Stasė Šlefendorfienė Strateginio planav. vadovė stase.slefendorfiene@kvu.lt +370 676 50294
8 Tautvydas Pilypas Statybos inžinierius tautvydas.pilypas@kvu.lt +370 611 51266
9 Sigita Bartkė Atliekų tvarkymo vadybininkė sigita.bartke@kvu.lt +370 674 08711
10 Romualdas Druktenis Vadybininkas butų ūkiui romualdas.druktenis@kvu.lt +370 602 59890
11 Vytautas Strebulis Statybos inžinierius vytautas.strebulis@kvu.lt +370 679 22043
12 ADB PROTEGO Advokatų prof. bend. Duomenų apsaugos pareigūnas duomenu.apsaugas@protego.lt +370 694 90339
13 Karolina Adomaitytė Viešųjų pirkimų specialistė-teisininkė karolina.adomaityte@kvu.lt +370 684 32064
18 Edmundas Zaleckas Direktoriaus pavaduotojas edmundas.zaleckas@kvu.lt +370 671 42414
Kelmės mokesta
Eil.Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefonas
14 Jolanta Šimkienė Vyriausioji apskaitos specialitė kelmesmokesta@kvu.lt +370 609 21735
15 Vilija Šilinienė apskaitos specialistė kelmesmokesta@kvu.lt +370 609 21455
16 Inga Tamašauskienė apskaitos specialistė kelmesmokesta@kvu.lt +370 609 20915
17 Aušra Siliūnė apskaitos specialistė kelmesmokesta@kvu.lt +370 427 53579
19 Karolina Adomaitytė Skolų administratorė karolina.adomaityte@kvu.lt +370 427 61250