Pirmas
UAB Kelmės vietinis ūkis
Eil.Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefonas
1 Dainius Popovas Direktorius dainius.popovas@kvu.lt +370 687 88567
2 Eugenijus Plučas Direktoriaus pav. gamybai eugenijus.plucas@kvu.lt +370 611 51225
3 Regina Atkočaitienė Vyr. buhalterė regina.atkocaitiene@kvu.lt +370 603 01910
4 Virginija Ščepanovienė Ekonomistė-buhalterė virginija.scepanoviene@kvu.lt +370 603 01910
5 Irena Stulpinienė Administratorė irena.stulpiniene@kvu.lt +370 427 61250
6 Vytautas Vitkus Energetikas vytautas.vitkus@kvu.lt +370 615 35719
7 Tautvilas Putvis Statybos inžinierius tautvilas.putvis@kvu.lt +370 624 20937
8 Stasė Šlefendorfienė Strateginio planav. vadovė stase.slefendorfiene@kvu.lt +370 676 50294
9 Tautvydas Pilypas Statybos inžinierius tautvydas.pilypas@kvu.lt +370 611 51266
10 Sigita Bartkė Atliekų tvarkymo vadybininkė sigita.bartke@kvu.lt +370 674 08711
11 Romualdas Druktenis Vadybininkas butų ūkiui romualdas.druktenis@kvu.lt +370 602 59890
12 Vytautas Strebulis Statybos inžinierius vytautas.strebulis@kvu.lt +370 679 22043
13 ADB PROTEGO Advokatų prof. bend. Duomenų apsaugos pareigūnas duomenu.apsaugas@protego.lt +370 694 90339
14 Rūta Gajauskaitė Viešųjų pirkimų specialistė-teisininkė ruta.gajauskaite@kvu.lt +370 684 32064
19 Edmundas Zaleckas Direktoriaus pavaduotojas edmundas.zaleckas@kvu.lt +370 671 42414
Kelmės mokesta
Eil.Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefonas
15 Jolanta Šimkienė Vyriausioji apskaitos specialitė kelmesmokesta@kvu.lt +370 606 17460
16 Vilija Šilinienė apskaitos specialistė kelmesmokesta@kvu.lt +370 615 35720
17 Inga Tamašauskienė apskaitos specialistė kelmesmokesta@kvu.lt +370 427 53579
18 Aušra Siliūnė apskaitos specialistė kelmesmokesta@kvu.lt +370 427 53579